Ekonomik Uçak Bileti Ekonomik Uçak Bileti Gaziantep İletişim
 
Hizmetlerimiz
Uçak Bileti
Yurtdışı Turlar
Yurtiçi Turlar
Vip Transfer
İş Seyahati
Pasaport
Vize
Neden Sümbül Turizm?
21 Yıllık tecrübenin birikimi ile meydana gelmiş bir şirkettir,
Haberler
Web Sitemiz Yeni Tasarımı ile Sizlerle

Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek amacı ile 2013 yılı vizyonumuza uygun olarak web sitemizi yeniledik, istek ve görüşlerinizi iletişim bölümünü kullanarak bizlere iletebilirsiniz...

 
Yurtiçi Turlar
Müşteri danışmanımızda görüşerek size uygun Yurtdışı Turlara en cazip fiyatlarla ulaşabilirsiniz...
GAZIANTEP DESTANINI YASAMAYA DAVET 

BU CUMARTESİ KONUĞUMUZ OLMAK VE KURTULUŞUN İKİNCİ GAZİSİ :GAZİANTEP ŞEHİR TURU’NA KATILMAK İSTER MİSİNİZ? 

GAZIANTEP TURUMUZ DÖRT YAŞINA GİRDİ..... 

Gaziantep Büyükşehir Belediyemizin sponsorluğuyla yaptığımız bu turda ; Dünyanın en büyük mozaik müzesi : Zeugma Mozaik Müzemizde her biri bir baş yapıt olan mozaik calışmaların öyküleriyle büyüleneceksiniz. Bayazhan Kent Müzesi'nde Gaziantep’in zengin etnografyasını bir çırpıda ,en çağdaş müzecilik sunumunun keyfiyle izleyeceksiniz.Bakır Müzesinde Gaziantep'in dünyaca meşhur bakırcılığının öyküsünü dinleyecek, birbirinden zevkle secilmiş eserleri göreceksiniz.Medusa Cam Müzesi'ndeki ustaların el emeği, göz nuru çalışmalarını yerinde görmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız. Gaziantep Kalesi çevresinde Gaziantep Büyükşehir Belelediyemizin muhteşem çalışmalarıyla gurur duyup, Kahramanlık Panoraması Müzesini gezmeye doyamayacaksınız. Emine Göğüş Mutfak Müzesinde Gaziantep'te güzel yemek yapmanın ve yemenin törensel önemini fark edeceksiniz. Mevlevihane'de ünlü düşünür Mevlana'nın felsefesini Gaziantep halkının nasıl içselleştirdiğini görüp, hayran olacaksınız.Şahinbey Belediyesi Gaziantep Savaş Müzesi, yürekleri yurt sevgisiyle dolu bir avuç Anteplinin inanılmazı efsaneleştirmelerinin en canlı kanıtı olarak zihinlerinizdeki yerini alacak. 

HER CUMARTESİ 
PROGRAM 

09.30 Konuklarımızı Arsan Seyahat Merkezi’nin önünden alarak başlayacağımız gezimizde önce dünyanın en büyük mozaik müzesi olan Zeugma Mozaik Müzesinde paha biçilmez mozaiklerimizi seyretmenin ve onlarla ilgili inanılmaz mitolojik öyküleri dinlemenin keyfini yaşayacağız. Daha sonra Gaziantep’in kronolojik geçmişi, kültürel, sosyopolitik ve etnografik özelliklerinin tanıtılacağı Kent Müzesi ve Bayazhan gezilerimiz var. Cam Müze'mizde inanılmaz zerafetteki binlerce yıllık cam eserleri keyifle seyredeceğiz. 
Cam ustalarımızın maharetli ellerinde şekillenen muhteşem cam eser gösterisini de izleme fırsatımız olacak. Gün boyu gezeceğimiz yerler arasında, Büyükşehir Belediyemizce çevre düzenlemesi yapılıp, turizme kazandırılan Gaziantep Kalesi, Mutfak Müzesi, Şahinbey Belediyesi Gaziantep Savaş Müzesi, Bakır Muzesi ve Mevlevihane var… Şahinbey Belediyesi Gaziantep Savaş Müzesi, yürekleri yurt sevgisiyle dolu bir avuç Anteplinin inanılmazı efsaneleştirmelerinin en canlı kanıtı olarak zihinlerinizdeki yerini alacak. Roma döneminden kalma muhteşem Gaziantep Kalesi ve eski kent dokusunun zenginliği sizi büyüleyecek. 
Bir zamanlar St. Mary Kilisesi olarak hizmet gören Kurtuluş Camii, Büyükşehir Belediyemizin restorasyonu sonunda Ömer Ersoy Kültür Merkezi olarak işlevlendirilen St. Petros Kilisesi Gaziantep tarihinin zengin yaşamının muhteşem örnekleri olarak hafızalarınızdaki yerini alacak. 
17.00 Kurtuluş Destanının Mustafa Kemal Atatürk’ten sonraki ikinci gazisi olan Gazi kentimizde yaşamanın onuru ve ayrıcalığını gönül dolusu hissederek bitireceğimiz gezimizin sonunda konuklarımız da birer gönüllü kültür elçimiz olacaklar ve başka gezilerimizde buluşmak dileğiyle Arsan Seyahat Merkezi’mizde ayrılacağız. 

KİŞİ BAŞI KATILIM ÜCRETİ: 15 TL 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER: 

• Ulaşım 
• Öğle yemeği için verilen bir adet lahmacun ve ayran ikramı 
• Zeugma Mozaik Müzesi hariç müze girişleri 
• Profesyonel rehberlik 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER: 

• KDV 
•Zeugma Müzesi giriş ücreti (18 yaşa kadar öğrencilere ve 65 yaş üstü konuklara giriş ücretsizdir. Diğer konuklarımıza 30 TL karşılığı yıl boyu kullanabilecekleri müze kartı almalarını öneririz.) 

* Yogun ilgi sebebiyle lütfen bizden yer teyidinizi aldığınızda ödemenizi yaparak tur tarihinizi kesinleştiriniz. 
*Tadilat sebebiyle bir süre Gaziantep Kalesi'ne girilemeyecektir. O sebeple Kalemizle ilgili tanıtım kale dışından yapılmaktadır. 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
Sümbül Turizm
Sümbül Turizm
 
 
 
 
 
Anasayfa Uçak Bileti Yurtdışı Turlar Yurtiçi Turlar Vip Transfer Şirketlere Özel

Gaziantep Web Tasarım